Moderní vinylová podlaha

Hledáte podlahovou krytinu, která je odolná, snadno se udržuje a skvěle vypadá? Zvolte vinylovou podlahu. Jejími přednostmi jsou rychlá pokládka, vysoká odolnost proti poškození a věrohodná imitace přírodních materiálů.

Moderní podlahová krytina s vysokou odolností.

Dokonalá imitace přírodních materiálů.

Vlastní rozvoz i pokládka.

vinylove-podlahy
 

 

Vlastnosti vinylové podlahy

Vinylová podlahová krytina je pro své optimální vlastnosti vhodná pro bytový interiér i komerční prostory. Často se nesprávně zaměňuje za PVC podlahy. Mezi hlavní přednosti patří odolný povrch, který nepoškodí zatížení nábytkem, pád předmětů ani drápky domácích mazlíčků. Podlaha je snadno čistitelná a nenáročná na údržbu. Vinylové podlahy jsou příjemná na dotek, nechladí a jsou vhodné pro podlahové vytápění. V domácnostech oceníte výborný kročejový útlum. Díky tomu pobíhání domácích mazlíčků a dětí nebude trápit vaše sousedy.

 

Přírodní vzhled s reliéfní strukturou

Vinylové podlahy vynikají dokonalou imitací přírodních materiálů. Na výběr se nabízí vzory kameny, dlažby i dřeva. Samotná imitace se netýká pouze barevného vzoru, ale také reliéfní struktury. Imitace ztvárňuje letopočty a suky i populární rustikální opracování.

 

Vyberte si plovoucí podlahu, samolepící vinylové dílce i vinyl v roli

Zákazníkům nabízíme vysoce kvalitní vinylové podlahy od renomovaných značek Gerflor, Krono, IVC, Beau Flor, Oneflor Europe, Fatra... V našem sortimentu naleznete kvalitní vinylové podlahy v roli, samolepící vinyl, plovoucí vinylovou podlahy s click systémem i široký výběr doplňků. Vyberte si z pestré nabídky vzorů a barevných odstínů za výhodné ceny od Podlahy Bradáč – Kunovice u Uherského Hradiště.


Nabízíme:

  • Plovoucí click vinylové podlahy značky Moduleo.
  • Vinylovou podlahové dílce Gerflor, Comfort, Moduleo, Podium.
  • Vinylovou podlahovou krytinu v roli Gerflor, Comfort, Moduleo, Podium.

 

Pokládka vinylové podlahy

Součástí našich služeb je doprava a kompletní pokládka vinylových podlah i koberců. Montáž podlah nejčastěji provádíme ve Zlínském, Olomouckém a Jihomoravském kraji. Nevíte, který druh pokládky zvolit? Zajímá vás cena pokládky? Kontaktujte nás a získejte veškeré informace k pokládce vinylové podlahy.


Vinylové podlahy je možné pokládat třemi způsoby:

  • Plovoucí podlaha - instalace podlahových dílců pomocí click systému.
  • Lepená vinylová podlaha – lepení samostatných podlahových dílců.
  • Vinylové podlaha v roli – rozvinutí a usazení podlahové krytiny v roli.
Zpět do obchodu