Odolné PVC podlahové krytiny

Přejete si cenově výhodnou podlahovou krytinu s moderním vzhledem? Vyberte si PVC podlahy, které vynikají nízkou cenou, snadnou údržbou a širokou nabídkou vzorů.

Výhodné ceny.

Snadná údržba a čistitelnost.

Vhodné pro prostory s vyšší zátěží.

pvc-podlaha
 

 

Vlastnosti PVC podlah

Podlahová krytina z PVC neboli polyvinylchloridu vyniká snadnou údržbou a vysokou hygieničností. Na rozdíl od koberců na PVC jen stěží ulpívá prach a nečistoty. Díky tomu je PVC podlaha vhodná pro osoby s alergiemi na prach či roztoče. Podlaha z PVC je zároveň odolná vůči poškození. Materiál je pružný, po upadnutí předmětu absorbuje kinetickou energii, částečně se prohne a vrátí se do původního tvaru. Tuto vlastnost oceníte především v kuchyni, v dětském pokoji i v kanceláři.

 

Jaký je rozdíl mezi PVC a linoleem?

Podlahy z PVC se mnohdy nesprávně zaměňují za linoleum. Nejedná se ale o stejný materiál. PVC je vyrobeno ze syntetického polyvinylchloridu, které snese větší zatížení, je odolný vůči poškození a vrací se do původní podoby. Naopak linoleum se vyrábí ze směsi přírodních materiálů, ke kterým patří lněné oleje, jutovina a směsi dřevěné či korkové drtě a dalších přísad. Linoleum se snadno deformuje, je náchylnější k poškození i na údržbu.

 

Vyberte si bytové nebo zátěžové PVC pro kanceláře

Nabízíme zátěžové a bytové PVC, které využijete jak v domácnostech, tak i v kancelářích, prodejnách a administrativních prostorách. Vyberte si z široké nabídky vzorů a barevných odstínů. Prohlédněte si naši nabídku.

 

Pokládka PVC podlahy

Zákazníkům poskytujeme vlastní rozvoz zakoupené PVC podlahy z našeho skladu v obci Kunovice u Uherského Hradiště. Na přání realizujeme také pokládku PVC podlahy včetně instalace bočních lišt, přechodových profilů a doplňků.


Součástí našich služeb je také příprava podkladového povrchu, která zahrnuje opravy a nivelace starého betonu, penetraci betonových podkladů či pokládku OSB desek. Před pokládkou nové PVC podlahy zároveň nemusíte složitě odstraňovat staré PVC. Provádíme kompletní rekonstrukce podlah, zavolejte nám a nechte si vypracovat cenovou nabídku.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení