Odolné PVC podlahové krytiny

Přejete si cenově výhodnou podlahovou krytinu s moderním vzhledem? Vyberte si PVC podlahy, které vynikají nízkou cenou, snadnou údržbou a širokou nabídkou vzorů.

Výhodné ceny.

Snadná údržba a čistitelnost.

Vhodné pro prostory s vyšší zátěží.

pvc-podlaha
 

 

Vlastnosti PVC podlah

Podlahová krytina z PVC neboli polyvinylchloridu vyniká snadnou údržbou a vysokou hygieničností. Na rozdíl od koberců na PVC jen stěží ulpívá prach a nečistoty. Díky tomu je PVC podlaha vhodná pro osoby s alergiemi na prach či roztoče. Podlaha z PVC je zároveň odolná vůči poškození. Materiál je pružný, po upadnutí předmětu absorbuje kinetickou energii, částečně se prohne a vrátí se do původního tvaru. Tuto vlastnost oceníte především v kuchyni, v dětském pokoji i v kanceláři.

 

Jaký je rozdíl mezi PVC a linoleem?

Podlahy z PVC se mnohdy nesprávně zaměňují za linoleum. Nejedná se ale o stejný materiál. PVC je vyrobeno ze syntetického polyvinylchloridu, které snese větší zatížení, je odolný vůči poškození a vrací se do původní podoby. Naopak linoleum se vyrábí ze směsi přírodních materiálů, ke kterým patří lněné oleje, jutovina a směsi dřevěné či korkové drtě a dalších přísad. Linoleum se snadno deformuje, je náchylnější k poškození i na údržbu.

 

Vyberte si bytové nebo zátěžové PVC pro kanceláře

Nabízíme zátěžové a bytové PVC, které využijete jak v domácnostech, tak i v kancelářích, prodejnách a administrativních prostorách. Vyberte si z široké nabídky vzorů a barevných odstínů. Prohlédněte si naši nabídku.

 

Pokládka PVC podlahy

Zákazníkům poskytujeme vlastní rozvoz zakoupené PVC podlahy z našeho skladu v obci Kunovice u Uherského Hradiště. Na přání realizujeme také pokládku PVC podlahy včetně instalace bočních lišt, přechodových profilů a doplňků.


Součástí našich služeb je také příprava podkladového povrchu, která zahrnuje opravy a nivelace starého betonu, penetraci betonových podkladů či pokládku OSB desek. Před pokládkou nové PVC podlahy zároveň nemusíte složitě odstraňovat staré PVC. Provádíme kompletní rekonstrukce podlah, zavolejte nám a nechte si vypracovat cenovou nabídku.

Zpět do obchodu