Podlahové a přechodové lišty

Žádná podlaha se neobejde bez správného zakončení, ke kterému jsou zapotřebí podlahové lišty. Vyberte si z širokého sortimentu podlahových lišt a přechodových profilů.

Velký výběr produktů.

Snadná instalace.

Krátké dodací lhůty.

schodova-lista
 

 

Soklové lišty

Soklové lišty slouží k bočnímu ukončení podlahových krytin. V naší nabídce naleznete plastové a MDF soklové lišty, podlahové lišty s dutinou pro vnitřní vedení kabelu i měkké soklové lišty, které lze ohýbat dle potřeby. Veškeré lišty lze pořídit v mnoha barevných odstínech, které dokonale sladíte s podlahovou krytinou. Lišty jsou vhodné pro vinylové podlahy, PVC i koberce. K lištám dodáváme spojky, koncovky a vnitřní i vnější rohy.

 

Přechodové lišty

Přechodové lišty se používají pro zakrytí podlahové dilatace či napojení dvou různých povrchů, například koberce a PVC podlahy. Přechodové lišty nabízíme plastové i nerezové, které odolají vyššímu zatížení. Jednoduchá montáž se provádí prostřednictvím samolepící plochy, nebo za pomocí vrutů.

 

Schodové hrany

Schodové hrany a profily zakrývají napojení schodového obložení a zároveň chrání hranu schodu před poškozením. Vyberete si schodové profily a hrany, které se nejlépe hodí k podlahové krytině či barevnému odstínu koberce.


Produkty dodáváme v krátkých dodacích lhůtách. Informujte se o dostupnosti přechodových lišt a dalšího zboží, kontaktujte nás.


Podlahy Bradáč, Kunovice u Uherského Hradiště - specialisté na prodej a pokládku podlahových krytin.

Zpět do obchodu