Podlahové a přechodové lišty

Žádná podlaha se neobejde bez správného zakončení, ke kterému jsou zapotřebí podlahové lišty. Vyberte si z širokého sortimentu podlahových lišt a přechodových profilů.

Velký výběr produktů.

Snadná instalace.

Krátké dodací lhůty.

schodova-lista
 

 

Soklové lišty

Soklové lišty slouží k bočnímu ukončení podlahových krytin. V naší nabídce naleznete plastové a MDF soklové lišty, podlahové lišty s dutinou pro vnitřní vedení kabelu i měkké soklové lišty, které lze ohýbat dle potřeby. Veškeré lišty lze pořídit v mnoha barevných odstínech, které dokonale sladíte s podlahovou krytinou. Lišty jsou vhodné pro vinylové podlahy, PVC i koberce. K lištám dodáváme spojky, koncovky a vnitřní i vnější rohy.

 

Přechodové lišty

Přechodové lišty se používají pro zakrytí podlahové dilatace či napojení dvou různých povrchů, například koberce a PVC podlahy. Přechodové lišty nabízíme plastové i nerezové, které odolají vyššímu zatížení. Jednoduchá montáž se provádí prostřednictvím samolepící plochy, nebo za pomocí vrutů.

 

Schodové hrany

Schodové hrany a profily zakrývají napojení schodového obložení a zároveň chrání hranu schodu před poškozením. Vyberete si schodové profily a hrany, které se nejlépe hodí k podlahové krytině či barevnému odstínu koberce.


Produkty dodáváme v krátkých dodacích lhůtách. Informujte se o dostupnosti přechodových lišt a dalšího zboží, kontaktujte nás.


Podlahy Bradáč, Kunovice u Uherského Hradiště - specialisté na prodej a pokládku podlahových krytin.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení