Bytové a zátěžové koberce

Koberce představují oblíbenou stálici mezi podlahovými materiály. Výborně izolují teplo i zvuk, tlumí kročejový hluk a celkově zpříjemní interiér. Vyberte si z široké nabídky metrážových koberců.

Velký výběr vzorů a provedení.

Tepelná i zvuková izolace.

Vlastní rozvoz a pokládka.

koberec
 

 

Vlastnosti koberců

Metrážové koberce jsou skvělou volbou do interiérů, které si přejete zútulnit a částečně zvukově i tepelně izolovat. Koberce totiž tlumí kročejový hluk, který se nepřenáší do nižších pater. Zároveň omezují pronikání chladu od podlahy. Mnohým zákazníkům vyhovuje také údržba koberců, které na rozdíl od PVC či vinylové podlahy stačí pravidelně vysávat. Výhodou je také přijatelná cena metrážových koberců. V neposlední řadě koberce dokonale podtrhnou bytový design.

 

Sortiment metrážových koberců

 • Koberce do domácností
  Do domácností jsou vhodné bytové koberce s měkkým a vysokým vlasem, který je příjemný na dotyk bosou nohou.
 • Zátěžové koberce
  Do kanceláří, vstupních hal a interiérů s vyšší zátěží zvolte kancelářské neboli zátěžové koberce, jejichž vlákna jsou nižší, tužší a mají vyšší odolnost vůči zátěži.
 • Čistící zóny
  Kromě klasických koberců poskytujeme čistící zóny do vstupních hal a zádveří, které spolehlivě zachytí nečistoty i sníh z obuvi.
 • Umělá tráva
  Nevíte, jakou zvolit podlahovou krytinu na balkon, lodžii či zimní terasu? Skvěle poslouží stále zelená umělá tráva. Zelená rohož se vyrábí v mnoha druzích pro vnitřní i venkovní umístění.

 

Pokládka koberců

Součástí našich služeb je doprava i pokládka metrážových koberců. Koberce odborně položíme, na míru upravíme velikost a instalujeme kobercové doplňky i přechodové lišty. Naši krédem je 100% kvalita služeb. Kontaktujte nás a informujte se o možnostech pokládky. Sídlíme ve městě Kunovice u Uherského Hradiště, rozvoz a pokládku podlah provádíme pro Zlínský, Jihomoravský a Olomoucký kraj.

Zpět do obchodu