Doplňky k podlahovým krytinám

Sháníte podlahová lepidla a tmely? Potřebujete podložky pod plovoucí podlahy? Nevíte, čím udržovat vinylovou, nebo PVC podlahu? U nás jste správně! Vyberte si z širokého sortimentu doplňků k podlahovým krytinám.

Velký výběr zboží.

Krátké dodací lhůty.

Šetrné čisticí prostředky.

doplnky-k-podlaham
 

 

Lepidla a tmely na podlahové krytiny

Pokládka PVC a vinylové podlahy v roli se provádí za pomocí lepení k podkladovému povrchu. Vyberte si speciální lepidla, která zajistí dokonalou fixaci podlahové krytiny k podkladu, stejně jako obvodových a přechodových lišt. V prodeji máme také tmely pro uzavření spár a úpravu podlahových nedokonalostí.

 

Podlahové fólie

Plovoucí podlaha se pokládá na tenkou pěnovou podložku. V naší nabídce proto naleznete pěnové podložky, gumové podložky pod koberce i speciální fólie proti vlhkosti. Většinu produktů držíme skladem v Kunovicích u Uherského Hradiště.

 

Čisticí prostředky

Údržba vinylové a PVC podlahy vyžaduje zvláštní čisticí prostředky, které jsou k podlaze šetrné, účinně ji zbaví nečistot a přitom vytváří ochranný film, který odpuzuje prach a chrání podlahové spoje. Nabízíme čisticí prostředky Dr. Schutz, které jsou přímo určené k čištění a údržbě vinylových podlah.

Zpět do obchodu